.

.

Злато 10kt златен филигран цветен шарм приврзок

Злато 10kt златен филигран цветен шарм приврзок

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Овој рачно изработен цветник со цвеќиња од 10 KT дијаманти ќе ја надополни секоја колекција на накит. Шармот има отворен дизајн на цвет со филигран со нежни секачи за дијаманти кои создаваат недооценена искра за сите да ја видат. Willе биде одличен додаток на која било облека, ден или ноќ. Willе направи стилски подарок за вашата сакана личност и е совршен за секоја пригода. Злато злато 10kt злато филигран цветна шарм приврзоци : рачно изработено 10kt цврсто жолто злато со акцент на родиум позлата. Дијамант сечење и полска завршница. Прави одличен подарок за секоја пригода. Ланец се продава одделно. Производ во инчи : 1 "l x 3/4" w.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата