.

.

Terra & Sky Women's Plus Sime Ruffle Spere Super мека маица

Terra & Sky Women's Plus Sime Ruffle Spere Super мека маица

Оценки на купувачот:

DEN 255.84
Од стоката
Во магацинот

Нашата маица Terra & Sky е крајната удобност и стил, нудејќи опуштено вклопување завршено со женски ракави за треперење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Врат на брод. Кратки ракави на руфли. Повлечете стајлинг. Двојни џебови од страничен удар. Supplice V-Neckline. Еластична половината со одвојување. Добро за вас и планетата! Оваа ставка содржи полиестер направен од рециклирана пластика . 68% рајон/28% рециклиран полиестер/4% спандекс. Машинска миење . увезена.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата