.

.

Големи машки панталони за снег

Големи машки панталони за снег

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Овие големи машка панталони за снег прават фантастична опција за да се задржи тости кога е ладно. Тие се направени од 100-процент полиестер, кој е мек и удобно против вашата кожа. Руно го одржува вашето тело топлина заробена внатре за дополнителна топлина. Еластична лента за половината им помага на пантолоните да се вклопат. Овие црни карго панталони исто така доаѓаат во неколку други темни или неутрални бои, што ги прави лесни за спарување со вашата омилена маица за да имаат координативна облека. Две џебови во предната и двата странични џебови од карго ви даваат простор за складирање за да ги држите вашите паричникот, клучевите, телефонот и другите основни додатоци додека работите надвор или само се опуштате дома. Внатрешното влечење на манжетната ги одржува пантолоните. Големи машки панталони за снежни панталони : 100% полиестер. Машинско миење ладно. Карго снежни панталони. 2 странични џебови. 2 карго панталони. Затворање на патент и копче. Јамки на појас. Достапно во разновидни бои.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата