.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактна маглина Скај Сцена Сцена Графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Дина Д'Арго

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактна маглина Скај Сцена Сцена Графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност,

Оценки на купувачот:

DEN 460.80
Од стоката
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 40 x 1,5 x 30 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 20 x 1,5 x 16 големи : 30 x 1,5 x 20 x -во -во -голем : 40 x 1,5 x 30 преголеми : 48 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : маглината; Вселена; Модерна, апстрактна. Дизајн од Дина Д'Арго.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата