.

.

Убави отпечатоци t Дизајн на Apple iPhone 4 4s Thinshield Snap-On Case by Coveroo

Убави отпечатоци t Дизајн на Apple iPhone 4 4s Thinshield Snap-On Case by Coveroo

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Покажете им ја вашата буква за потпис со овие оригинални монограми од Coveroo. Дизајните вклучуваат елегантни, забавни обрасци, Girly Grunge и Funky Floral. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Убави отпечатоци t Дизајн на Apple i Phone 4/4s Thinshield Snap-On Case со Coveroo : Компатибилен со Apple i Phone 4/4s на AT&T, Verizon и Sprint. Инсталирање со 1 парчиња. Мат финишот се чувствува одлично во твојата рака. Го штити вашиот телефон затоа што се обвиткува околу аглите. Издржлива конструкција на поликарбонат со тврда обвивка од 1 парчиња. Директен пристап до сите карактеристики и камера.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата