.

.

Женски плус големина на врвови со кратки ракави против вратот Туника на врвови со лебава маица со блуза со џебови

Женски плус големина на врвови со кратки ракави против вратот Туника на врвови со лебава маица со блуза со џебови

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Детали за производот Овој врв е направен за да поминете време со вашите омилени луѓе! Има класичен цврст принт што можете да го стилизирате за секоја пригода! Удобно е за целодневно носење, има вклопување во фигура, и има заоблен полите за крајниот стил! Спарете го овој врв со шорцеви и сандали за лесен секојдневен изглед! Материјалот има дарежлива количина на истегнување. Карактеристики на производот - избор на боја : армија зелена, црвена, црна - големина : 1x, 2x, 3x, 4x - измислица : 95%рајон, 5%спандекс - стил : пулвер - вклопување : лабава вклопување - дизајн : џеб на градите - деколте : v -Нек маица - Тип на ракави Тип : Краток ракав - Модел : Цврста боја - Стил за спарување : фармерки/хеланки - Стил : Обични/лабави/модни врвови на мода - hemline : долга ласкава кошула поглава - половината : лабав дизајн на половината - пригода : Секој ден , Работа, одмор, патување и така натаму - Погодна сезона : Пролет, есен, летна ткаенина и нега - 95%Рејон, 5%спандекс - рака или нежно машинско миење во ладна вода / не бели / линиски суво вклопување и големина - одговара : Loose Fit - Fit Guide : Ture to Size. Погледнете ги информациите за големината на сликата за да ви дадете најголемо можно задоволство со оваа туника. Вклучен пакет - Политика за враќање на необичната кошула со големина од 1 × плус - предметите може да се вратат или разменуваат во рок од 30 дена по приемот сè додека не се измиени, неоткриени и неискористени. Удобен материјал : 95%рајон, 5%спандекс. Направено од висококвалитетна мека ткаенина, која е лесна, затегнување и дише, ве тера да се чувствувате пријателски за кожата, мека и удобна . Функција : Оваа цврста боја плус големина Туника врвови е задолжителна за секоја женска гардероба, во која има засилена v -Нек, функционален џеб на левиот градите, краток ракав и долги ласкави кошула по полите за да ги покриете колковите. Обични лабави врвови за туника, едноставен и прекрасен врв за лето . Специјален дизајн : Половина ракави на Batwing со ладно рамо може да ве одржат да се чувствувате кул и удобно на врел летен ден. Шик и удобно, не можете да тргнете наопаку со овој неверојатен симпатичен врв!. Разновидност плус врвови со големина : Овој обичен класичен врв ќе ве придружува во сезоната што се менува, погоден за многу прилики, како што се останете дома, работа, училница, шопинг, забава, празник . Совршен натпревар : Оваа лабава маица е основна и шик , лабаво вклопување и удобно, совршено спарено со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за суптилен изглед. Beе бидете ласкани на оваа кошула.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата