.

.

Тајни богатства женски и женски плус 2-парчиња велур Топ и џогер пижама сет

Тајни богатства женски и женски плус 2-парчиња велур Топ и џогер пижама сет

Оценки на купувачот:

DEN 591.84
Од стоката
Во магацинот

Овој 2-парчен велур Хенли и џогер поставен од тајни богатства е направен во супер меко истегнување на руно велур, кој е совршен за лежење или спиење! Постојат неколку различни комплети што треба да се изберат со смели бои и разиграни отпечатоци. Врвот е стил на Хенли со капки раменици и детали за контраст на ребрата на деколтето и манжетната. Ogогер е 30 "Inseam со детали за ребрата на ребрата на половината и манжетната на нозете и половината за влечење за дополнителна удобност. 2 п.п. Хенли Топ и Јогер Пант. Пријатно истегнување руно велур.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата