.

.

Извори креативни 44 памучно цветна шиење и занаетчиска ткаенина од завртката, мулти-боја

Извори креативни 44 памучно цветна шиење и занаетчиска ткаенина од завртката, мулти-боја

Оценки на купувачот:

DEN 95.84
Од стоката
Во магацинот

Инспирирана од природата оваа цветни билки и ткаенини од цвеќиња од конус од страна на завртката има земјни тонови, нежни цвеќиња и детални дизајни на мудрец зелена позадина. Оваа мека ткаенина е совршена за внесување на пролет во вашиот дом со правење перници или убава ватенка. Можете исто така да направите подароци за вашето семејство и пријатели. Оваа оригинална уметност е официјално лиценцирана од тимот на талентирани уметници во студиото Стил Крик. Лесно за грижа за : Машината што се пее. Мека 100% конструкција на памук. Идеално за учење да шијат и за експерти. Димензии 44 "широки x 8 години долго.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата