.

.

Дина Мари „Биди оригинална“ платно уметност

Дина Мари „Биди оригинална“ платно уметност

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Дина, исто така, наслика мурали за група за спасување животни и илустрираше книга за деца за бездомник куче, Roxy's Forever Home. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Дина Мари „Биди оригинална“ платно уметност. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата