.

.

Parvez Taj Butterfly Природата врамени уметнички отпечатоци

Parvez Taj Butterfly Природата врамени уметнички отпечатоци

Оценки на купувачот:

DEN 671.84
Од стоката
Во магацинот

Прекрасен портрет на осамена пеперутка која содржи прекрасни детали во мека розова боја. Оваа слика е совршена за секоја област за живеење. Ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно рамка. Со вклучени куки за поставување wallидови, овој вештачки акцент е подготвен да се обеси веднаш штом ќе ја достигне влезната врата. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата