.

.

Секси шик единечен каиш ПВЦ Транспарентен женски чиста платформа блок -потпетица сандали

Секси шик единечен каиш ПВЦ Транспарентен женски чиста платформа блок -потпетица сандали

Оценки на купувачот:

DEN 591.68
Од стоката
Во магацинот

Лизгајте се во овие зачудувачки сандали на платформата и танцувајте ноќта. Единствено единствено со ПВЦ транспарентен со затегнати детали на единечна вампирска лента и завршена со 2,5 инчи чиста платформа и 6,5 инчи чиста чиста потпетица, и заврши со поставена инлоза за удобност и не-лизгачка текстурална гума од надворешната страна. ПВЦ горната, ПУ се нарече влошка и гумена надворешна страна. 6,5 инчи висина на пета, платформа од 2,5 инчи.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата