.

.

Урбана Република Девојки за девојчиња за бебиња и мали деца, пакувани јакна, големини 12м-4Т

Урбана Република Девојки за девојчиња за бебиња и мали деца, пакувани јакна, големини 12м-4Т

Оценки на купувачот:

DEN 479.68
Од стоката
Во магацинот

Зачувајте се на симпатична и удобна покриеност со пакуваната јакна на Урбаната Република. Лесниот поштенски преден е совршен за брзо и лесно облекување и приложениот аспиратор додава дополнителна покриеност за да ја задржи топло или засолниште во дождливите денови. Единствениот дизајн на пакувања им овозможува на оваа симпатична јакна да се чува на одмори и патувања. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две на страни. Карактеристики : Стил на пуфер со пакуван дизајн. Урбана Република Пакувајќи ја јакна за пуфери за девојчиња и девојчиња за деца.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата