.

.

Secondskin Full Body Spandex Lycra костум

Secondskin Full Body Spandex Lycra костум

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Комплет со целосна боја на телото направен од мешавина од најлон и спандекс. Дали сте fanубител на спортски спорт и сакате да го покажете вашиот тимски дух? Дали сакате да бидете центар на внимание на секој настан веднаш? Secondskin е тесен костум на кожата што го покрива целото тело. Потекнува од јапонскиот термин „Зентаи“. Secondskin е направена со употреба на мешавини Lycra и Spandex. Има патент во задниот дел од основата на 'рбетот до центарот на задниот дел од главата. Тие се супер затегнати за да одговараат на повеќето гради. Secondskin доаѓа во повеќе димензии и бои, вклучувајќи детски големини. Тесното чувство на кожата на Secondskin ви дава инстант втор идентитет што носи возбуда. Секој костум веднаш ќе ве претвори во нова личност! Secondskin е лесен и дише. Можете лесно да ја исцедите само главата без да го отстраните целиот костум. Достапно во следниве големини : деца мали - 3'6 " - 3'11" (6-8 години) Детски медиум - 4'0 " - 4'5" (8-10 години) деца големи - 4'6 " - 4'11" (12+ години) xxs - 5'0 " - 5'4" - (90 - 120 bs) xs - 5'5 " - 5'7" - (120 - 160 bs) s - 5 ' 7 " - 5'9" - (130 - 170 bs) m - 5'9 " - 5'11" - (140 - 190 bs) l - 5'11 " - 6'3" (160 - 210+lbs) xl - 6'3 " - 6'7" (180 - 230+lbs) Кога нарачувате, препорачуваме да ја изберете вашата големина заснована на вашата висина. Ако сметате дека го надминувате опсегот на тежина, тогаш можеби ќе сакате да се искачите во големина. Овој список е за големини на возрасни. Ако барате детски големини, направете едноставна потрага по „Secondskin Kids“ за да ги видите нашите деца големини.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата