.

.

Графички маици на кратки ракави на правда за правда, 2-пакувања, големини XS-XLP

Графички маици на кратки ракави на правда за правда, 2-пакувања, големини XS-XLP

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Добијте двојно повеќе од модната забава со секојдневните графички маици на кратки ракави на девојчето за правда, пакет со 2 парчиња! Овој премногу кул пакет има две плетени маички со маички со сјајно гел или треперливи пораки со постојан јазол пред да додаде малку стил во нејзината секојдневна гардероба. Спарете го со омилените правда за правда за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Материјал : 60% памук, 20% рециклиран полиестер, 20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Пакетот вклучува : две графички маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : Тркалезен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : маица со 2 пакувања, постојан јазол предниот дел на избрани маички, сјајни графики, поставена боја ефект на печатење. Правда секојдневно фавета графички маици со кратки ракави со 2-пакет за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата