.

.

Студената индустрија Среќна Ноќта на вештерките Типографија чудесно прогонувани лица Мотиви Графичка уметност галерија завиткана платно печатена wallидна уметнос

Студената индустрија Среќна Ноќта на вештерките Типографија чудесно прогонувани лица Мотиви Графичка уметност галерија завиткана

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . Уметнички дела се однесуваат на : Дух, тиква, тиква; Среќен ден на Вештерките. Дизајн од Доминика Годе.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата