.

.

Дизајн на „Две лисја од папрат на бела“ фарма куќа на природно дрво дрво

Дизајн на „Две лисја од папрат на бела“ фарма куќа на природно дрво дрво

Оценки на купувачот:

DEN 383.84
Од стоката
Во магацинот

Оваа оригинална уметност од цветно дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ СОВЕТИ МАСЛЕН низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик на дрво на вашите уметнички дела . Ликовната уметност на фармата е директно отпечатена на дрво Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : плоштад. - Предмет : Цветен вид : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : фарма куќа. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Зелена 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата