.

.

Солени задоволства од свинско месо, печени компири и зелена грав Храна за кучиња, 3. мл. Послужавник

Солени задоволства од свинско месо, печени компири и зелена грав Храна за кучиња, 3. мл. Послужавник

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Кучињата го сакаат одличниот вкус на свинско месо, компири и зелени грав во солени со солени од цезар, влажна храна за кучиња во месни сокови. Сега вашето куче може да има омилени вкусови во солени храна за кучиња која обезбедува целосен и избалансиран оброк само за нив. Ce Sar Savory Delights Swork Tenderloin, печени компири и зелени гравчиња за храна за кучиња им даваат на кучињата исхрана што им е потребна во прекрасните вкусови што ги сакаат. Служено во удобни ленти со заптивки за свежина без гужва, кора од свежина, брендот Цезар го олеснува оброкот. Најдобро од сè, нашата гурманска храна за влажно кучиња користи состојки формулирани за да ги исполни нивото на исхрана утврдени од профилите за хранливи материи за храна AAFCO за одржување. Содржи еден (1) 3,5-мл. послужавник со солени со солени воодушевувања од свинско месо, печени компири и зелена грав храна за кучиња. Солени задоволства на Цезар обезбедуваат целосна и избалансирана исхрана во паштета формулирана само за возрасни кучиња. Храната на влажното кучиња Цезар е збогатена со витамини и минерали за да им помогне на кучињата од сите големини, особено малите раси, да останат здрави. Оваа гурманска храна за кучиња се служи во удобни ленти со лесни заптивки за свежина од кора. Нашата солена храна за кучиња има вкусен тендер на свинско месо, печени компири и зелени грав паштети во месни сокови за кучиња со рафинирани вкусови.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата