.

.

Оригинална дики машка двојна поларна руно наречена јакна од кошула

Оригинална дики машка двојна поларна руно наречена јакна од кошула

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Оригинална дики голема машка двојна поларна руно, наредена кошула јакна, стилски комбинира машка облека со есен или зимска облека, или ако живеете во област каде што студениот воздух е настан во текот на целата година, оваа јакна од кошула нуди вистински вид заштита . Додека можете да ја спортувате оваа облека за работа (нејзината ткаенина, трајност и еластичност ќе го потврдат тоа), тоа е исто така погодно за секојдневни настани : Ноќна надвор со пупки, игра на базен со пријатели, датум ноќ со вашата сакана личност. За повеќе напорни активности, како да се работи на дворот или да се грижи за бизнисот, изградбата на јакна од кошула е стабилна и издржлива. И неговиот друг приоритет е топлината. Надворешната конструкција на Twill додава ниво на мекост, додека врзаната ткаенина на телото има термичка изолација и амортизирање за дополнителна удобност. Мекиот поларно руно качулка ја држи главата и лицето исфрлени од ветровите или ако сакате да останете невидени, само повлечете ги влечењата. Fit е опуштено, обезбедувајќи ви леснотија на движење. Со четири џебови за чување на вашите најважни работи, оригиналните дики, големите поларни јакни со поларно руно, е разноврсна и функционален додаток на вашата гардероба. Оригинални дики, големо машко поларно руно, наредени јакна за кошула.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата