.

.

Абија 53K Девојки чевли

Абија 53K Девојки чевли

Оценки на купувачот:

DEN 463.84
Од стоката
Во магацинот

Чевлите на девојчињата на девојчињата Јокидс Абиби 53К се пријатни за вашето дете да се носи. Тие доаѓаат по ваш избор на боја за лесна координација на облеката. Овие чевли на Јокидс прават прекрасен подарок. ЈОКИДИ АББИ 53К чевли за девојчиња, црна големина 10 : достапна во повеќе бои. Чевли за деца со станови, големина 10.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата