.

.

Бесплатно склопување женски вратоврска за вратоврска се потсмева на вратот со копчињата на задниот дел

Бесплатно склопување женски вратоврска за вратоврска се потсмева на вратот со копчињата на задниот дел

Оценки на купувачот:

DEN 367.84
Од стоката
Во магацинот

Зголемено ажурирање на главната гардероба, овој исмејувачки врат од слободното склопување е направено во мека мешавина од памук со ракави за вратоврска и неочекувано копче назад-еве до WOW факторот. Исклучиво на. Материјал : 87% памук/13% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : Пуловер со копче назад. Ракави : Долги ракави со манжетни за вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : разноврсни цврсти бои. Бесплатно склопување вратоврски ракав се потсмеваат на вратот за жени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата