.

.

Единствени поволни цени за мажите без ракави на отворено предно асиметричен кодон кардиган елек

Единствени поволни цени за мажите без ракави на отворено предно асиметричен кодон кардиган елек

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Овој стил има драфтиран отворен фронт и паѓа под колковите. Долгиот дизајн на сечење е направен од мек материјал со јака од шал и асиметричен полите. Совпаѓање совршено со панталони, стилски фармерки за дневниот паметен изглед. Повод : Одлична облека за Денот на таткото, сите денови, училиште, дневно, работа, слободно време, датира, излегува, шопинг. Табелата со големина на телото покажува големина на фитинг, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Табела со големина на вода (во инчи) Големина - Меѓународна големина - градите на градите Подготвување на рамото - Должина на задниот дел34 S 36 5/8 16 - 25 3/838 М - 40 1/8 16 7 /8 26 1/842 L - - 43 3/4 17 7/8 2746 XL 47 1/4 - -18 3/4 27 3/450 XXL 50 3/4 19 5/8 28 1 /2 Единствени поволни цени Машки без ракави на отворено предно асиметричен кокошка кардиган елек 55% памук 40% полиестер 5% спандекс. Увезени. Цврста боја. Драпен отворен фронт. Без ракави. Асиметричен полите. Кардиган елек. Машинско миење ладно. Не бели, топло железо.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата