.

.

Скоро природно 69 маслиново вештачко дрво во декоративен пластеник

Скоро природно 69 маслиново вештачко дрво во декоративен пластеник

Оценки на купувачот:

DEN 2079.84
Од стоката
Во магацинот

Скоро природното 69in. Маслиновото вештачко дрво во декоративни пластери е совршен акцент на кој било простор. Излечете го вашиот италијански скитник со ова маслиново вештачко дрво што ќе ги оствари сите ваши медитерански соништа. Зелените маслинови остава ги украсуваат нежните стебла што се истакнуваат со маслинки, толку реални ќе сакате да ги јадете. Најдобро од сè? Нулта одржување! Ова рустикално маслиново дрво стои 69 "од декоративен засадувач (вклучен во висина), додаток на Бело за тесни простори. Место во станови, простории со ниски тавани или бањи и веднаш го трансформираат вашиот простор. Свилите дрвја се произведуваат со употреба на синтетички материјали, такви како полиестерски материјал или пластика, и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Оваа ставка ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од безбедното поле за да му овозможи да ја достигне својата целосна големина. Вашето вештачко растение ќе изгледа убаво со години наназад; едноставно избришете ја чистата со мека сува крпа кога е потребно . Околу скоро природна АД - За повеќе од 75 години, скоро природен АД им обезбедува на потрошувачите на совеста со убави алтернативи на природните украси. Користење и советувани од натуралисти кои го разбираат светот во живо на растенијата, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Водени од вистинска посветеност на услуги на клиентите, внимание на детали и природна филозофија, скоро природни стремежи да донесат Клиенти на најубавите, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. Ништо природно 69in. Маслиново вештачко дрво во декоративно засадување : Севкупни димензии на производот : 21 in. W x 21 in. D X 69 in. H. Тенко кафеаво стебло се дели во стебла. Маслиновите остава нагласени со маслинки.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата