.

.

Willow Creek Press Modern Geometric 22 17 Месечна работна површина

Willow Creek Press Modern Geometric 22 17 Месечна работна површина

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Без разлика дали барате да ја облечете вашата работна маса или да додадете малку уметност во вашиот wallид, ова е календарот за подлога за биро за вас. Нашиот експанзивен календар има 12 уникатни месечни дизајни и пространи мрежи на лесни страници за календари со солзи, отпечатени со мастила засновани на соја на висококвалитетна сертифицирана хартија FSC. Календарот, исто така, располага со цврст поддржувач на картон, дупки за удирање за лесен wallиден приказ и џебови од агол што ќе ги одржуваат страниците рамни во текот на целата година. 22 "x 17" Голем месечен календар на подлога за биро. Лесни солзи страници со голем простор за пишување секој ден, за wallидот или бирото. Месечен календар за состаноци, до ДОС, настани.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата