.

.

Лиза Минели Портрет Во Црн Фустан Фото Печатење

Лиза Минели Портрет Во Црн Фустан Фото Печатење

Оценки на купувачот:

DEN 1165.44
Од стоката
Во магацинот

Портрет на лиза Минели Во Црн Фустан Фото Печатење (24 х 30) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Портрет на лиза Минели Во Црн Фустан Фото Печатење-Ставка # VARCEL686020.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата