.

.

зувимк Бикини За Жени, Женски Јазол Танкини Во Собата Ручаше Висок Половината Симпатична Костими За Капење Бела, Л

зувимк Бикини За Жени, Женски Јазол Танкини Во Собата Ручаше Висок Половината Симпатична Костими За Капење Бела, Л

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Удобно Бикини За Жени Мода Висок Струк Бикини Култура Врвот Две Парчиња Костими За Капење Целосна Костим За Капење Жените Спорт. Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секси, Каузална. Што ќе добиете : 1 Сет Костими За Капење Течни Печатени Резервоари Топ Мода И Ретро Цветни Печати Покажуваат Дека Сте Привлечни и Стилски. Ако Сакате Лабаво Вклопување, Ве Молиме Изберете Нормална Големина, Ако Сакате Горниот Дел Да Биде Помал И Пократок, Ве Молиме Изберете Големина Помала. Моделот На Сликата Носи Големина С. 84% Полиестер, 16% Спандекс, Повлечете Го Затворањето, Машинско Перење. Гроздобер Печатење Црни Двојни Ремени Танкини Врвни Костими За Капење. Лабавиот Костим За Капење Прилагодливите Ремени За Рамо И Отстранливите Поместени Чаши Нудат Голема Поддршка И Прилагодено Вклопување. Врвот Е Лабаво Вклопување И Добро Го Крие Стомакот. Одлично За Долга Жена. Машките Шорцеви Долните Танкини Костими За Капење Со Машки Шорцеви Обезбедуваат Повеќе Од Соодветна Покриеност, Што Ќе Ве Задржи Да Се Чувствувате Безбедно, Високиот Еластичен Појас Може Да Го Покрие Стомакот И Да Направи Да Изгледате Потенок.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата