.

.

Машка Мода Обични Џогери Лесни Товарни Гуми За Влечење Панталони За Вежбање За Трчање Пешачење

Машка Мода Обични Џогери Лесни Товарни Гуми За Влечење Панталони За Вежбање За Трчање Пешачење

Оценки на купувачот:

DEN 351.84
Од стоката
Во магацинот

Машки Модни Секојдневни Џогери Лесни Товарни Врвки За Панталони За Вежбање За Трчање Пешачењекарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Панталони,Еластичен Струк,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн, Секојдневни Панталони.2.Материјал : Полиестер. Изработени од ткаенина,лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни И секојдневни Еластични Панталони За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено.4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони .ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Пролетен Пол : Менокација : Отворено,Секојдневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил : Мода, Лежерна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Машки Панталони} Материјал # - машки секојдневни товарни панталони, Меки и погодни за кожата, Удобни за носење. Кул и стилски дизајн. €Стил q - Панталони со Права нога и еластични манжетни за глуждот погодни за вежбање, затворање Со Врвки обезбедуваат прилагодено вклопување на различни луѓе, Повеќе товарни џебови можат да складираат повеќе предмети. Панталони за товар за Мажи се погодни за пешачење, трчање, џогирање, голф, капење, риболов, патување, теретана, работа или секојдневно носење. €Дизајн} - Машките панталони за пешачење се состојат од четири џебови, два предни џебови, два товарни џебови и едниот лажен џеб со патент, тие се доволно длабоки за да ги складираат вашите работи.Мажи карго панталони, едноставен и моден дизајн, добар за спарување Со Маици или дуксери, во класична силуета за вклопување. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да поставите нарачка. Ве молиме контактирајте не ако имате било каков проблем со производите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата