.

.

Лицупи Жени Отсечени Еден Костими За Капење Секси Крст Крст Халтер Вратоврска Назад Бикини Костими За Капење Притисни Нагоре Еден Костими За Капење

Лицупи Жени Отсечени Еден Костими За Капење Секси Крст Крст Халтер Вратоврска Назад Бикини Костими За Капење Притисни Нагоре

Оценки на купувачот:

DEN 255.68
Од стоката
Во магацинот

Жените Исечени Едно Парче Костими За Капење Секси Крст Крст Халтер Вратоврска Назад Бикини Костими За Капење Притисни Нагоре Едно Парче Костими За Капење. Атрибут На Производот. Материјал : Полиестер. Тип : Облека. Стил : Едноставен. Применлива Сцена : Танцови Спортови, Пливање и Одење. Ракав : Без Ракави. Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Пакет : 1*Боди. Топло Потсетување. 1. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см. 2. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја понудиме нашата најдобра услуга. Материјал-Нашите костими за капење се поеластични и изработени од полиестерски влакна кои не се деформираат лесно. Во исто време, високотехнолошката технологија за печатење гарантира дека производот нема да исчезне. Шик изглед - Класични стилови на костими за капење во трендовски бои и дезени. Длабокиот V-врат ја нагласува вашата деликатна клучна коска и мазното деколте. Уникатен дизајн-Едноделен Костим За капење Со Врат Во избор на отпечатоци. Неговиот елегантен дизајн и тесното вклопување ве прават поубави и шармантни. Повеќе прилики - однесете го овој фантастичен костим за капење на плажа и ќе ви овозможи многу пријатен одмор! Може да го носите и на забави за костими за капење/спа/базен/плажа. Практичност-можете да ја носите за да уживате во вашето време на плажа. Имаме многу стилови за избор. Можете да го споделите со вашето семејство и пријатели.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата