.

.

Викторија Тајната Искушението на 2, 8. Оз Мирис Магла

Викторија Тајната Искушението на 2, 8. Оз Мирис Магла

Оценки на купувачот:

DEN 159.68
Од стоката
Во магацинот

Лансиран од дизајнерската куќа На Викторија Сикрет. Оваа цветна овошна миризлива магла има мешавина од јаболко, цвет од кактус и други цветни ноти. Погоден за сите типови кожа. Идеален за редовна употреба. Искушение Од Викторија Сикрет За Жени-8.4 мл Мирис Магла-Пакет на 2. Модел БР : К0002080. Пол : Жени. Тип : Мирис Магла. Марка : Викторија Сикрет.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата