.

.

Помош Рака FQ Практични Стругалки

Помош Рака FQ Практични Стругалки

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Помош Рака FQ20522 Практични Стругалки Големина : 1-Пакет помошната рака бренд се гордее со нашиот квалитет знаејќи дека обезбедуваме сигурни издржливи и достапни рачни алатки. Потребно е повеќе од обезбедување квалитет за да се гарантира задоволство на потрошувачите;тоа е??и за нудење искуство. Нашите алатки поминуваат низ неколку контролни пунктови за квалитет за да се осигураат дека ќе донираат??не успеваат и можат да се справат со секој домашен проект. Практичните Стругалки се совршени за сите ваши домашни потреби. Доаѓа со две сечила и удобно куќиште за носење во самата стругалка. Челично сечило Практично куќиште За носење Совршено За мали проекти Челично сечило Практично куќиште За носење Совршено За мали проекти.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата