.

.

Бакстер Средината На Векот - Модерен 35.43 Тв Штанд Со Полици Во Цимет И Надвор Од Бело

Бакстер Средината На Векот - Модерен 35.43 Тв Штанд Со Полици Во Цимет И Надвор Од Бело

Оценки на купувачот:

DEN 3679.84
Од стоката
Во магацинот

Бакстер Средината На Векот - Модерен 35.43 " Тв Штанд со 4 Полици Во Цимет И Надвор Од Бело, тв-штандот Бакстер ги држи месечевите светла како крајна маса и совршен акцент на живеење или спална соба, додека функционира како центар за складирање и забава во еден суптилен и софистициран дисплеј. Четири полици ги држат вашите најимпресивни книги или украсни акценти за да ја одржат просторијата ладна и чиста, додека две лизгачки врати кријат кабелски кутии, конзоли за игри и далечински управувачи. Кружните отвори совршени за управување со жици го олеснуваат поставувањето и испрсканите метални нозе го играат Модерниот дизајн Од Средината на Векот за дополнителен интерес. Спецификации : Бесплатен Стоечки Модерен Тв Штанд за Употреба Во Дневна Соба и Спална Соба.По Собранието, Мерки : 35.43 во. Должина, 24.21 во. Висина, 14.17 во. Длабочина.Се препорачува за 32" ТВ.Вклучува 2 Медиумски Дупки за Управување со Жица.Карактеристики Испрскана Жица Метални Нозе За Мода и Издржливост.Вклучува 2 Лизгачки Врати со Рачки со Шупливи Прстени.Со вкупно 4 Прегради за Складирање, Изберете Да Скриете Или Прикажете 2 Полици одеднаш.Потребно Е Домашно Собрание. Вклучен Е Целиот Хардвер. Слободна Стои Модерен Тв Штанд За Дневна Соба и спална соба употреба. * По Собранието, Мерки : 35.43 во. Должина, 24.21 во. Висина, 14.17 во. Длабочина. * Се препорачува ЗА ТЕЛЕВИЗОР од 32 инчи . * Вклучува 2 Медиумски Дупки за Управување со Жица . * Карактеристики Испрскана Жица Метални Нозе За Мода и Издржливост . * Вклучува 2 Лизгачки Врати со Рачки со Шупливи Прстени . * Со вкупно 4 Прегради за Складирање, Изберете Да Скриете Или Прикажете 2 Полици одеднаш. * Потребно Е Домашно Склопување. Вклучен Е Целиот Хардвер.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата