.

.

Превозници За Миленичиња Со преклопување Преносна Торба За Патување Со Миленичиња Со Едно рамо Кутија За Миленичиња

Превозници За Миленичиња Со преклопување Преносна Торба За Патување Со Миленичиња Со Едно рамо Кутија За Миленичиња

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Куршум поени : 1. Намери за дизајн : удобни и дебели ремени за раце, двонасочни лизгачи и цврсти токи, од кои сите се намерите на производителот кон корисникот.2. Ремен за фиксирање на количка : торбата за миленичиња може да се фиксира на количката на куферот за количка. Тоа е одличен избор за патување со домашни миленици.3. Моќен дизајн што дише : сеопфатен мрежен материјал за дишење на бебето, отворен од двете страни за конвекција и вентилација, така што миленичињата нема да бидат затнати и жешки при излегување.4. Дизајн на отворање : отворите од двете страни се погодни за влез и излез на домашни миленици, а задниот отвор е погоден за хранење миленичиња и патување со мир на умот.5. Безбедносна рефлектирачка лента : има дизајн на безбедносна рефлектирачка лента на предниот дел од торбата за да се заштити безбедноста при патување ноќе.6. Голем капацитет, силен и преклоплив : Кога торбата не е во употреба, лесно може да се преклопи без да зафаќа простор. Внатрешната обвивка е поддржана од прачки од влакна за да се осигура дека торбата не е деформирана.Описи : Материјал : оксфорд ткаенини големина : 43*25*28см (по расплетувањето)боја : виолетова, сина, црна, сива, розова пакет вклучен : 1*Миленичиња Чанта 1. Намери за дизајн : удобни и дебели ремени за раце, двонасочни лизгачи и цврсти токи, од кои сите се намерите на производителот кон корисникот. 2. Ремен за фиксирање на количка : торбата за миленичиња може да се фиксира на количката на куферот за количка. Тоа е одличен избор за патување со домашни миленици. 3. Моќен дизајн што дише : сеопфатен мрежен материјал за дишење на бебето, отворен од двете страни за конвекција и вентилација, така што миленичињата нема да бидат затнати и жешки при излегување. 4. Дизајн на отворање : отворите од двете страни се погодни за влез и излез на домашни миленици, а задниот отвор е погоден за хранење миленичиња и патување со мир на умот. 5. Безбедносна рефлектирачка лента : има дизајн на безбедносна рефлектирачка лента на предниот дел од торбата за да се заштити безбедноста при патување ноќе.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата