.

.

Парови Совети За Потпетици Стап Поправка Отплата Висока Пета

Парови Совети За Потпетици Стап Поправка Отплата Висока Пета

Оценки на купувачот:

DEN 146.56
Од стоката
Во магацинот

Опис : Стап на петица / единствени совети за поправки на ѓонот за чевли материјал : Гумена Боја : Табела Со Црна Големина : : Должина х Ширина х Дебелина : 31*16*2мм / 1.22*0.63*0.08 инч : Должина х Ширина х Дебелина : 45*19*3мм / 1.77*0.75*0.12 inch Package Вклучува : 10 Пара Стап Совети Пета Стап На Чевли Единствен Поправка Славини.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата