.

.

Машка Облека Сет Дозвола За Мажи Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки Ракави И Шорцеви Панталони Дводелен Костум

Машка Облека Сет Дозвола За Мажи Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки Ракави И Шорцеви Панталони

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Мажи Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки Ракави И Шорцеви Панталони Карактеристики На Дводелен Костум : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен Натпревар со вашите омилени, тексас фармерки, итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5 носењето ќе направи да изгледате поубаво. Информации за производот : Сезона : Лето Пол : Мажи Прилика : Отворено, Секојдневно, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракав : Тип На Шема На Кратки Ракави : Стил На Печатење : Мода, Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Панталони И 1 ПАРЧИЊА Машка Блуза ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 21см/8.27" Рамо : 47.5 см/18.70 "Должина : 72см/28.35" Половината : 77-83см/30.31-32.68 "Колк : 106см/41.73" Должина На Панталони : 52см/20.47". Големина : Л Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 22см/8.66" Рамо : 49см/19.29 "Должина : 74см/29.13" Половината : 81-87см/31.89-34.25 "Колк : 110см/43.31" Должина На Панталони : 53см/20.87". Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122cm/48.03" Ракав : 23cm/9.06" Рамо : 50.5 cm/19.88" Должина : 76cm/29.92" Половината : 85-91cm/33.46-35.83" Колк : 114cm/44.88" Панталони Должина : 54cm/21.26" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 130см/51.18" Ракав : 24см/9.45" Рамо : 52.5 см/20.67" Должина : 78см/30.71" Половината : 89-5см/35.04-1.97" Колк : 118см/46.46" Должина На Панталони : 55см/21.65" . Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 138cm/54.33" ракав : 25cm/9.84" Рамо : 54.5 cm/21.46" Должина : 80cm/31.50" Половината : 93-100cm/36.61-39.37" Колк : 122cm/48.03" Панталони Должина : 56cm/22.05" ЛЕТНИ КОШУЛИ ЗА МАЖИ ДОЗВОЛА. Менс 2 Парче Облека Сет Дозвола Мажите Повик Круг Вратот Денот На Независноста Печатење Краток Ракав Блуза И Шорцеви Панталони Дводелен Костум. менс кошули дозвола продажба.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата