.

.

Црвен Кап® Женски Кадровски Капут

Црвен Кап® Женски Кадровски Капут

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Долгите смени бараат удобни и професионални униформи. Стилизиран со плисиран грб за поддршка, странични отвори за лесен пристап одоздола и зашиен појас за прилагодливо вклопување, ќе ви биде лесно да ги правите вашите кругови. И левиот џеб на градите и два долни џебови за лепенки обезбедуваат практичен простор за одржување на сите ваши потреби. Изгледајте авторитативно и удобно во овој женски капут. Копчиња што не пожолтуваат за долготрајна белина и професионален изглед. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Еден џеб на градите и два долни џебови обезбедуваат складирање на алатки и personal предмети. Странични отвори за вентилација за лесен пристап до облеката одоздола. Плисиран грб со зашиен појас за вграден, професионален изглед. (38. должина на грбот на големина медиум). Индустриски перење пријателски.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата