.

.

Пејок Женски Тимови Салон Појавување Сетови Женски Спортови Тесни Ребрести Плетени Култура Врвот Лабава Широк Нога Панталони Дводелен Сет Памук Постелнина Одмор

Пејок Женски Тимови Салон Појавување Сетови Женски Спортови Тесни Ребрести Плетени Култура Врвот Лабава Широк Нога Панталони

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Четири сезони пол : Женска Пригода : Слободно Време, спортски материјал : плетен стриптиз : Секојдневен : Одговара на големината како да се мие : Ладно, виси или суво што добивате : 1x женски врв + панталони. Големина : С Биста : 82-130см/32,28-51,18" Должина : 42см/16,54" Должина На Ракавот : 16см/6,30" Половината : 72-104см/28,35-40,94" Должина : 101см/39,76" Големина : М Биста : 88-136см/34,65-53,54" Должина : 43см/16.93" должина на ракавот : 17см/6.69" половината : 78-110см/30.71-43.31" должина : 102см/40.16" големина : л биста : 94-142см/37.01-55.91" должина : 44см/17.32" должина на ракавот : 18см/7.09" половината : 84-116см/33,07-45,67" должина : 103см/40,55" Големина : xl биста : 102-150см/40,16-59,06" Должина : 45см/17,72" должина на ракавот : 19см/7,48" половината : 92-124см/36,22-48,82" должина : 104см/40,94" големина : xxl Биста : 110-158cm/43.31-62.20" должина : 46cm/18.11" должина На Ракавот : 20cm/7.87" половината : 100-132cm/39.37-51.97" должина : 104cm/40.94" Quepters Spects 2 Парчиња облека за жени; летни комплети жени; жени 2 парчиња Облека. 【Клучни Зборови жените поставува 2 парчиња облека; плус големина 2 парче облека; панталони поставува жени 2 парче. ●Материјал●женските облеки од 2 парчиња се изработени од висококвалитетни ткаенини погодни за кожата со одредена еластичност. ®Прилики погоден за лето, дневно, одмор, секојдневно, на отворено, одмор, забава итн. €Инструкции За перење + нашата ткаенина не е лесно да се деформира и може да се мие рачно/машина за перење/суво чистење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата