.

.

Ауео Пливање Шорцеви Мажи, Мажи Пливање Стебла Брзо Суво Пливање Шорцеви Вратоврска Боја Костими За Капење Брзо Суво Истегнување Плажа Пливање Одбор Шорцеви Кости

Ауео Пливање Шорцеви Мажи, Мажи Пливање Стебла Брзо Суво Пливање Шорцеви Вратоврска Боја Костими За Капење Брзо Суво Истегнување

Оценки на купувачот:

DEN 319.84
Од стоката
Во магацинот

1. Нашата ткаенина е преполна со удобни карактеристики n тенок материјал, тие нудат нежна, Удобност и кожа.2. Беспрекорната конструкција е многу нежна за кожата, а појасот е исто така удобен и не е премногу стегнат. Без линии за гаќички, тие лежат рамно и нема да се покажуваат низ дното.3. Непречено чувство,. Изработен е со мек материјал за удобност и самодоверба.4. Се претпочита рачно миење со ниска температура со исти бои. Кога машинско перење, препорачајте нежен режим на перење!5. Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Пролет/Лето/Есенски Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерските Ракави : Тип На Кратка Шема : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : одговара на големината На дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Стебла За Пливање Модерен моден стил И тенок фит. Должината на таблата е над вашето колено, истовремено ќе ја покаже вашата шармантна фигура и висока оценка. Менс Брзо Суви Стебла За Пливање : Нашиот Бренд Машки Костими За Капење Или Стебла За Пливање Добиваат Одлична Функција За Брзо Сушење. Нормално Трае 5 До 10 Минути, Шорцевите Веќе Ќе Се Исушат. Менс Пливаат Стебла Со Џебови : Одборот Шорцеви Сите Добиваат Три Џебови. Двајца Покрај И Еден Во Задниот Дел. Задниот Велкро Џеб Со Дренажа. Бтв, Тоа Е Машки Еластични Стебла За Пливање На Половината, А Исто така И Машки Стебла за Пливање со Врвки. Машки Стебла За Пливање Шорцеви За Даски : Ова Стебла За Пливање За Мажи Ќе Биде Убав Избор Кога Риболов Или Сурфање И Забава. Ова Костими За Капење Одбори За Мажи И Јуниори. Опсег на активности : погоден за пливање,сурфање, секојдневен, одбојка, рафтинг, риболов, пешачење,летен одмор,забава, воден парк и многу други атлетски спортови на вода.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата