.

.

Воден пат ВО. Лизга Вентил Рачка Клип

Воден пат ВО. Лизга Вентил Рачка Клип

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од светот што брзо се менува во кој живееме. Нашата цел е да обезбедиме производи направени со најдобар материјал и конзистентни и висококвалитетни процеси. Карактеристики клипови за рачка на вентилот За клипови рачки за парче вентил се отвораат спецификации големина : 2 инчи.- SKU : BAQP133854 Воден Пат WW8802099 2 во. Лизга Вентил Рачка Клип.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата