.

.

Лументо Жени Сурфање Костим За Капење Костими За Капење Со Долги Ракави Цветен Принт Костим За Капење Дами Секси Облека За Плажа Обложен Преден Патент Пливање Црн ?

Лументо Жени Сурфање Костим За Капење Костими За Капење Со Долги Ракави Цветен Принт Костим За Капење Дами Секси Облека За Плажа

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Костими За Капење, Жени Кои Сурфаат Костими За Капење, Женски Летни Плажи Тип На Шема : Цветен Принтбој : Црна Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер, Најлонско Деколте : Должина На Тркалезни Ракави : Сезона На Долги Ракави : Пролет, Лето, Aut, Fall, зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Женските Костими за Капење се изработени од висококвалитетна ткаенина. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Супериорен во материјалот и извонредноста во изработката ја прави кожата многу кул во топло време.2. Едноделните костими за капење за сурфање се прекрасни за да ја покажат вашата кривина и ве прават да изгледате потенок, што ја зголемува вашата доверба на плажа и ве прави попримамливи, шик и флертување3. Едноделен Костим за Капење Со Преден Патент за лесно отворање и затворање за да го направите облекувањето поудобно. Костимот за капење со долги ракави ја штити чувствителната кожа од изгореници од сонце и УВ зраци.4. Костимот за капење е погоден за одбојкарски спорт, кампување, плажа, пливање, трчање, на семејна забава во базен, летен одмор и други прилики.Содржина на пакетот : 1 х Костими За Капење Со Долги Ракави : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Жени Едно Парчиња Костими за Капење. Летни Костими За Капење На Плажа. Дами Без Ракави Плажа Облека. Материјал-82% Полиестер, 18% Најлон. Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Овој Костим За Капење Со Долги Ракави Ви Дава Посебно Чувство На Самодоверба, Убавина. Долниот Дел на Бикини Со Висок Струк Со Контрола на Стомакот Може Подобро да Го Скрие Стомакот и Да Направи да Изгледате Потенок. Високиот Струк И Дизајнот На Блокот Во Боја Може да Ги Привлечат Туѓите Очи. Стилот На Цветен Принт и Дизајнот На Предниот Патент Го Засилуваат Костимот за Капење, За Да Бидат Пошармантни, Одлични и Шик. Повод-Двете Парчиња Костими За Капење Се Погодни За Забава На Плажа, Забава Во Базен, Спа Центар, Солариум, Одмор, Игри на Плажа, Летен Одмор, Крајбрежје, Сурфање, Топла Пролет, Лебдење. Мерење-Ве Молиме Внимателно Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини Пред Да Купите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата