.

.

Лизингтоол Божиќни Орнаменти Украси За Божиќни Букви Дрвени Украси За Новогодишни Елки Украси За Висечки Приврзоци За Украси За Новогодишни Елки Г

Лизингтоол Божиќни Орнаменти Украси За Божиќни Букви Дрвени Украси За Новогодишни Елки Украси За Висечки Приврзоци За Украси

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Можете да го свој стил и личен на украс со користење на тенок маркер пенкало, нека се исуши по аплицирањето, тоа ќе остане во ред. Нашите персонализирани Божиќни орнаменти се совршен начин за украсување На Вашата Елка. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 13gpackage големина : 10x10x1, 5cm, (ве Молиме дозволете - 3mm грешка поради рачно мерење. Можете да користите повеќе украси со букви за да го формирате вашето име. Можете да користите повеќе украси со букви за да го формирате вашето име.божиќни орнаменти Украси За Божиќни Букви Дрвени Украси За Новогодишни Елки Украси За Украси За Новогодишна Елка Орнаменти За Ноќта На вештерките Г. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 13gpackage големина : 10x10x1, 5cm, (ве Молиме дозволете - 3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Можете да го свој стил и личен на украс со користење на тенок маркер пенкало, нека се исуши по аплицирањето, тоа ќе остане во ред.€Божиќ Виси Орнаменти Димензија Пакет Q големината на оваа буква Орнаменти е 9cm x 9cm € Обезбедување на Квалитет q задоволство загарантирана и пријателски .€Божиќ Виси Орнаменти Димензија Пакет Q големината на оваа буква Орнаменти е 9cm x 9cm € Обезбедување на Квалитет q задоволство загарантирана и пријателски . Овие слатки додатоци за азбука се одлични сувенири за себе, вашето семејство и пријателите.●Совршен Избор За Подарок, Виси персонализиран украс на Вашата Елка или испраќање до семејства и пријатели како подарок за одмор, тоа ќе биде совршен начин да создадете трајни, љубовни спомени.Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор!●Најдобри Желби ● Во оваа И персонализирана божиќна декорација, шапката може да се напише со името на вас и вашите пријатели и семејство, а под буквите може да се напише желба или благослов.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата