.

.

Девојка Хеланки Деца Класични панталони 2-6Ј

Девојка Хеланки Деца Класични панталони 2-6Ј

Оценки на купувачот:

DEN 111.84
Од стоката
Во магацинот

Карактеристики : . Дали се грижите дали облеката ќе ја повреди кожата на вашите деца? Нашата облека е љубезно на кожата, изработена од памук, мека и дише. Солидна шема мало девојче долги панталони, што ќе ги направи вашите деца да изгледаат кул и привлечни. Панталоните имаат големина 5, погодна за девојче од 2 до 6 години носат Воumn/Зима. Достапни се и машинско перење и рачно перење. Совршен за секојдневно носење, пикник и фотосесија. Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини подолу за детали во описот на производот пред купувањето. Опис : . Материјал : Памук. Боја : Мулти-боја. Пол : Девојка. Возраст : 2-6Т.Тип На Шема : Цврст. Сезона : Цела сезона. Повод : Секојдневно. Стил : Европски и Американски стил. Панталони Стил : Молив Панталони. Тип На Вклопување : Директно. Тип На Затворање : Еластична Половина. Тип На Половината : Средината. Вклучен пакет : 1*Панталони. Големина Шема : . Големина - - - - Должина На Панталони- - - Половината - - - - - Возраст. 9019.69 "/50СМ 1 14.17 "/36СМ2Т. 100-21.26 "/54СМ 1 14.96 "/38СМ3Т. 110-22.83 "/58СМ 1 15.75 "/40СМ 4 4Т. 120-24.80 "/63СМ 1 16.54 "/42СМ 5 5Т. 130-27.17 "/69СМ 1 17.32 " /44СМ Girl 6Т Девојка Хеланки Деца Класичен Панталони 2-6Ј.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата