.

.

Божиќ Делфин Приврзок Сјај Стакло Реални Полиран Јаже Дома Декорација Божиќ Виси Сини Делфин Приврзок Партија Материјали

Божиќ Делфин Приврзок Сјај Стакло Реални Полиран Јаже Дома Декорација Божиќ Виси Сини Делфин Приврзок Партија Материјали

Оценки на купувачот:

DEN 159.68
Од стоката
Во магацинот

Опис : приврзокот е обележан со дизајн на јаже, така што може погодно да се закачи на местото каде што сакате да декорирате за да биде совршен украс.Симпатична форма на делфин овозможува овој приврзок да биде совршена декорација На Новогодишна елка за да додаде повеќе прекрасен одмор atmosphere.It изработен е од стаклен материјал.Должината на овој производ е 14см, а ширината е 7см. Тоа е одличен додаток на Вашата божиќна и празнична декорација. Таа е погодна За Божиќ, свадба, ангажман, годишнина, забава, како виси орнаменти на гранките на дрвјата, околу банистер, итн.Име на ставка : Делфин Приврзок Материјал : Стаклокарактеристики : Декоративна, Фина Изработка, Детали За Предлогот На Фестивалот : 14см х 7см/5.51 "х 2.76" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Приврзок За Делфини Домашни И Градинарски Честитки И Забави За Партиски Набавки Други Партиски Материјали Божиќни Приврзоци И Украси за Капки. Има извонредна изработка, прекрасен изглед и уникатна личност. Цената е разумна и стилот е уникатен. Приврзокот е обележан со дизајн на јаже, така што може погодно да се закачи на местото каде што сакате да декорирате за да биде совршен украс. Симпатична форма на делфин овозможува овој приврзок да биде совршена декорација На Новогодишна елка за да додаде повеќе прекрасна празнична атмосфера. Изграден е од стаклен материјал.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата