.

.

Tejiojio Дозвола Дами Мода Секојдневен Тенок Еднобоен Костум Костум Канцеларија Дводелен Костум

Tejiojio Дозвола Дами Мода Секојдневен Тенок Еднобоен Костум Костум Канцеларија Дводелен Костум

Оценки на купувачот:

DEN 207.84
Од стоката
Во магацинот

Женска еднобојна голема големина лабава секојдневна мода плетење дводелен комплет Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да се појават различни стилови за време на процесот на носење. Детали за проектот 1. Цврста боја костум, светла боја има повеќе виталност 2. Без разлика дали станува збор за состанок или забава, направете ја најубавата девојка Пол : Женска Сезона : Зимска Пригода : Забава, состанок, шопинг, секојдневно, шетање со кучиња, одење, Материјал : должина На Полиестерски Ракав : тип На ракав со долги ракави : Деколте На ракавот : О-Стил На вратот : Мода Костумот вклучува : палто + Панталони Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографиите на производот се само за илустрација и можеби не ги одразуваат точно вистинска боја на примените предмети големина колк ракав Биста Должина На Половината Панталони Должина С 92см/36.22" 60см/23.62" 97см/38.19" 64см/25.20" 44см/17.32" 105см/41.34" големина : с Колк : 92см/36.22" ракав : 60см/23.62" биста : 97см/38.19" половината : 64см/25.20" Должина : 44см/17.32" должина на панталони : 105см/41.34" € материјал q : Изработен од висококвалитетен полиестер и Памук, мек, удобен за Носење и пријателски за Кожата. €Дизајн} : долг ракав, висока јака, еднобоен врв и панталони 2-парче облека, фина изработка, ве прават да изгледате модерно и секојдневно. €Прилика q : комплет облека од 2 парчиња, погоден за различни прилики, како што се спорт, секојдневно, секојдневно носење, пешачење, кампување, внатрешно и надворешно секојдневно носење итн. `+Големина : Исклучителен дизајн, ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина. ●Подарок+ : тоа не е само одличен подарок за себе, туку и одличен роденденски или празничен подарок за вашето семејство и пријатели.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата