.

.

Јака Со скриено Копче Јакна Со цврста Боја Обичен Врв Со Долги Ракави

Јака Со скриено Копче Јакна Со цврста Боја Обичен Врв Со Долги Ракави

Оценки на купувачот:

DEN 854.40
Од стоката
Во магацинот

Женска Мода Стоечка Јака Сокриена Јакна Со Копчиња Со Цврста Боја Обичен Врв Со Долги Ракави карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.2. Стилскиот, рачен дизајн ве прави попривлечни.Можете да ја носите сама или како јакна може да се користи и како кошула за сонце, но и како внатрешна облека за носење. 3. Класичниот и разноврсен капут е лесен за носење со друга облека, а можете да го облечете и со секоја комбинација на накит, сандали, потпетици и капи на плажа во пролетните и летните сезони.4. Овој врв ви дава дарежлив и стилски изглед. Надворешната облека е многу класична и никогаш не излегува од мода. Можете, но може да се носи и како врв за да додадете уникатен .5. Можете да го носите со фармерки и половина здолништа се многу модерни.Совршено за улица, секојдневно, забавно, сигурно ќе ви се допадне информации за производот : Сезона : Пролет, Aut И Зима Пол : Женска Прилика : дневен / уличен Материјал : Волнен материјал Тип На шема : цврст стил на боја : Секојдневен, моден ракав должина : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Jackets Size Bust Shoulder Sleeve Lengths118cm/46.46"53cm/20.87"54cm/21.26"63cm/24.80"M122cm/48.03"55cm/21.65"55cm/21.65"64cm/25.20"L128cm/50.39"58cm/22.83"56cm/22.05"65.5 cm/25.79" Size : SBust : 118cm/46.46"Shoulder : 53cm/20.87"Sleeve : 54cm/21.26"Length : 63cm/24.80"Size : MBust : 122cm/48.03"Shoulder : 55cm/21.65"Sleeve : 55cm/21.65"Length : 64cm/25.20"Size : LBust : 128cm/50.39"Shoulder : 58cm/22.83"Sleeve : 56cm/22.05"Length : 65.5 cm/25.79" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 118см/46,46" Рамо : 53см/20,87 "Ракав : 54см/21,26" Должина : 63см/24,80 " Големина : М Машинско перење во ладна вода. Не избелувајте. Облечете ја со кошула со копчиња или облечете ја со маичка и фармерки. Долг ракав, класичен држач за јака има целосно затворање на патент, обезбедува тенок и модерен изглед. Обичните јакни се погодни за секојдневниот живот, работа или училиште, шопинг и забави. Јакната е изработена од лесна, висококвалитетна ткаенина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата