.

.

Pjtewawe Декор Осветлување Декорација Светилка Шапка Завеса Светилка Декорација Светилка

Pjtewawe Декор Осветлување Декорација Светилка Шапка Завеса Светилка Декорација Светилка

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Ноќта На вештерките Осветлување Декорација Ноќта На Вештерките Светилка Шапка Завеса Светилка Декорација Светилка Карактеристики : Изработени од материјали, издржливи, рециклирани и економични.ЛЕД завесите ги прават специјално дизајнирани за Ноќта на Вештерките, правејќи идеална декорација за домови, спални соби, Прозорци, завеси, врати, ѕидови, градини, тераси, тремови, огради, патеки и премини. Оваа декорација на ѕидот на прозорецот За Ноќта на Вештерките има многу убав ефект на осветлување, совршен за декорација на прозорецот И ѕидот На рамазан decoration.It е совршен за декорација На Ноќта на Вештерките, најдобар и за декорација на куќа или фиксиран на дрвја итн.Моделот на светилката има јасна текстура, мазни линии и без брус.Режим на напојување : 3 LR44 батерии со копчиња (вклучена батерија)Боја : Мултиколорматеријал : полиестерзиза : 64x19cminclue : 1 парчиња светилка За Ноќта на Вештерките совршено е за декорација На Ноќта на Вештерките, најдобро и за декорација на куќа или на отворено итн. Најдобар подарок : овој производ може да им се даде и на вашите пријатели. Снимете го вашето пријателство и направете го вашиот живот попријатен. Дури и ако не е подарок, овој производ е исто така многу добра декорација на домот. Можете да го ставите во вашата соба, трпезариска маса, дневна соба и многу повеќе. Прилика : Погоден За виси на дрво За Ноќта на Вештерките, виси декорација, декорација на домот, декорација на маса итн. Ова е прекрасна глетка, ќе го направи Вашиот Ноќ на Вештерките полн со радост.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата