.

.

Hfolob Дуксер За Женски Женски Долги Ракави Екипажот Вратот Печатени Хеџ Слободно Време Без Капа Падне Облека

Hfolob Дуксер За Женски Женски Долги Ракави Екипажот Вратот Печатени Хеџ Слободно Време Без Капа Падне Облека

Оценки на купувачот:

DEN 582.24
Од стоката
Во магацинот

50" Женски Долг Ракав Круг јака печатени хеџ слободно време без капа руно карактеристики : 1. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Натпревар : Лесно Спарете Ја Секоја Облека.97" рамо : 63см/24. Уникатен Принт : привлечниот принт на овој дуксер а на личноста на вашата облека, што го прави извонреден избор за секоја случајна пригода.23" должина : 80см/31.Големина : С Биста : 120см/47,24" Рамо : 60см/23,62" Ракав : 55см/21,65" Должина : 72см/28,35" Големина : М Биста : 126см/49,61" Рамо : 61,5 см/24,21" Ракав : 56см/22,05" Должина : 74см/29,13" Големина : Л биста : 132см/51. И Може Да Ве Придружува 3/4 Од Годината Во Пролет ,umn И Зима.вашиот секојдневен стил со Овој Женски Пуловер Со Кружен Врат Со Долг Ракав Секојдневен Печатен Дуксер. Надградете ја вашата гардероба со ова задолжително парче што ќе ве одржува да изгледате тренди и да се чувствувате пријатно цел ден. Отсуство на качулка елегантен и рационализиран изглед на дуксерот. Удобен и Стилски : овој женски дуксер е за секојдневно носење, со долг ракав и кружен дизајн на вратот што обезбедува удобно и стилско вклопување.80" ракав : 57см/22.69" рамо : 66см/25. Изработен со удобност и стил на ум, овој дуксер има класичен тркалезен врат и Долг Ракав кои обезбедуваат пријатно и модерно вклопување. Благодарам. Материјал : Изработен од ткаенина, овој дуксер е мек, дише и обезбедува долготрајна издржливост.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата