.

.

Женски Ноќта На Вештерките Печатени Кардиган Лабава Повик Долги Ракави Надворешна Облека

Женски Ноќта На Вештерките Печатени Кардиган Лабава Повик Долги Ракави Надворешна Облека

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 50см/19,69" Ракав : 59см/23,23" Должина : 85см/33,46"Големина : М Биста : 116см/45,67" Рамо : 51см/20,08" Ракав : 60,5 см/23,82" Должина : 86см/33,86"Големина : Л биста : 122см/48.03" рамо : 52см/20.47" ракав : 62см/24.41" должина : 87см/34.25"големина : xl Биста : 128см/50.39" рамо : 53см/20.87" ракав : 63.5 см/25.00" должина : 88см/34.65"големина : Xxl биста : 136см/53,54" рамо : 55см/21,65" ракав : 65см/25,59" должина : 89см/35,04"големина : хххл Биста : 143см/56,30" Рамо : 57см/22,44" Ракав : 66,5 см/26,18" Должина : 90см/35,43"Што Добивате : 1xwomens topshow за перење : рачно миење ладно,Висат Или линија drystyle : секојдневен,мода90%полиестер,10% памук,Вклопување : одговара на големината погодна За Лето,Одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде е толку лесно да се спари со фармерки, Шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!Пол : Женска Пригода : Дневна Дебелина : Стандардсезона : Aut/Пролет/Зима/Лето + УНИКАТЕН ДИЗАЈН + -Женски стил, елементи За Ноќта на Вештерките, меки и удобни. Модерен и модерен дизајн, уникатниот дизајн ја покажува грациозната фигура. Лабавата и секојдневна верзија е многу тенка и погодна за повеќето луѓе. Quocadion ford-овој женски врв за кардиган е погоден за повеќето прилики, особено за забава За Ноќта на Вештерките, носете го и ќе бидете најатрактивното присуство на вашата забава За Ноќта на Вештерките!. - Овој врв работи совршено со потпетици, сандали, чизми до колена, чизми, хеланки и многу повеќе . ●ДОБРИ ПОДАРОЦИ нудиме висококвалитетни и сигурни женски блузи со елементи За Ноќта на Вештерките, совршени за подарување на вашите пријатели и семејство за време на фестивали како Ноќта на Вештерките за да го подобрат нивниот шарм, сигурен сум дека ќе го сакаат овој подарок.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата