.

.

Reebok Womens Medual Impart Crie со џеб од мрежа и отстранливи чаши, големина xs-xxxl

Reebok Womens Medual Impart Crie со џеб од мрежа и отстранливи чаши, големина xs-xxxl

Оценки на купувачот:

DEN 288.00
Од стоката
Во магацинот

Работете пот во спортски градник со средно влијание од жените во Рибок. Градскиот град има отстранливи чаши за да можете да се прилагодите на вашата удобност. Широкиот опсег ве одржува удобно за време на секое тренингот, додека ткаенината за влага за влага ви помага да бидете суви. Во Racerback има мал џеб за мрежни мрежи што е совршен за вашиот телефон. Направено од полиспан материјал. 78% полиестер / 22% спандекс. Отстранливи чаши. Меша џеб на задниот дел за телефон. Дизајн на Racerback. Влага за губење. Широк опсег и ленти за удобност. Достапно во големина xs-xxxl.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата