.

.

Хоксмл Удобни Градници За Жени, Жени Модни Спортски Градник Без Жица Долна Облека Едноделен Градник Секојдневна Долна Облека

Хоксмл Удобни Градници За Жени, Жени Модни Спортски Градник Без Жица Долна Облека Едноделен Градник Секојдневна Долна Облека

Оценки на купувачот:

DEN 479.84
Од стоката
Во магацинот

Опис на производот чувајте го лесно. Чувајте го удобно. Дизајниран да одговара на вашата форма со беспрекорна ткаенина за истегнување, овој лесно обложен удобен градник има едноставна, лесна големина. Дополнителните странични панели за измазнување ви даваат елегантен изглед под облеката.Супер Мека Ткаенина : Супер мека ткаенина која се чувствува лесна како облак за секојдневно носење и удобност.Лесни Контурни Чаши : лесните контурни чаши обезбедуваат природно обликување и support.No обичен градник. Се чувствувате одлично против вашата кожа. Ова е редефинирана удобност и редизајнирана поддршка. Овој градник е гардероба за носење со што било staple.It започнува со ултра тенки чаши од пена што одговараат на вашите облини за убаво и удобно поддршка и обликување. Повеќе удобност доаѓа од меката лента што нежно се витка за да се движи со вас. Уште подобро, овој градник со целосна покриеност е изработен од Ладна ткаенина За Удобност, ткаенина што ја отстранува влагата од кожата за да ве одржува ладни и суви. Насочени назад и странична поддршка со поширок грб нудат уште повеќе измазнување.Големина Табела : Големина : М Големина. : Средна Чаша : 32/70АБЦ . Големина : Л Големина. : Голема Чаша : 34/75АБЦ . Големина : XL Големина. : Х-Голема Чаша : 36/80АБЦ . Големина : XXL Големина. : ХХ-Голема Чаша : 38/85АБЦ Меки И Удобни За Носење : Нараквиците За Жени Се Направени од Мек Материјал,Лесните,Меки и Удобни Градници Може да се Носат за време на Спиењето. Совет За Големина : Повикувањето На Нашата Табела Со Големини Гарантира Најдобро Вклопување.За Целодневна Удобност, Изберете Ја Вашата Вистинска Големина.Ако Сте Помеѓу Големини, Земете Ја Помалата Големина за Подобар Лифт и Поддршка. Лесно Поместен Удобен Градник : Чашите Од Пена Нудат Цврста Поддршка.Нашата Долна Облека За Компресија За Жени Во Основа е Беспрекорна и Не Се Гледа.Совршено За Носење Под Сите Видови Облека. Се прилагодува На Вашата Форма, А не Обратно : Удобноста Се Протега Без Напор За Да се Прилагоди на Вашата Форма, Наместо Да Ве Принудува На Рестриктивна Конструкција. Машина За Перење - Сув Воздух : Едноставно Фрлете ги во Машината за Перење Со Вашите Бои и Исушете Ги На Ниско ниво.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата