.

.

Исечен Фустан За Жени Без Прерамки Без Ракави Летен Секси Секојдневен Фустан Со Оглавник Тркалезни Ленти За Деколте Фустан

Исечен Фустан За Жени Без Прерамки Без Ракави Летен Секси Секојдневен Фустан Со Оглавник Тркалезни Ленти За Деколте Фустан

Оценки на купувачот:

DEN 335.68
Од стоката
Во магацинот

Ироиниден Исечок Фустан За Жени Без Прерамки Лето Без Ракави Секси Секојдневен Фустан Со Оглавник Тркалезни Ленти За Деколте Карактеристики На Фустанот : 1.Карактеристики : А-Линија , Повик Пеперутка Печатени2.Материјал : Полиестер.Мека, Удобна, Дише Ткаенина 3. Дизајнот Го Прави Совршен за Секоја Случајна пригода. Добро за работа, секојдневно, спорт, патување, домашна облека 4.Повод : Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед И Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави, Работа,Улица,Состаноци,Плажа,Патување, Туризам И Сл.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Летен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатена Јака Со Пеперутка : Тркалезен Декстил : Модна Должина : Обичен тип на Ракав : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 х Големина На Фустан За Жени : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40" должина : 86см/33.86" . Удобно, слободно време и стилски. Модерен дизајн и извонредна изработка го прават овој фустан ваш најдобар избор. гроздобер летни фустани за жени. свечена облека. морнарица кошула фустан. деверуши фустани. беспрекорен фустан. канцелариска облека за жени. бел макси фустан за жени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата