.

.

Лејди целосна должина Беспрекорни хеланки на руно, плус големина една големина, сенф

Лејди целосна должина Беспрекорни хеланки на руно, плус големина една големина, сенф

Оценки на купувачот:

DEN 156.64
Од стоката
Во магацинот

Супер меки, високи хеланки на руно од половината со густа широка лента за контрола на стомакот. Состав : 95% полиестер, 5% спандекс достапен во разновидни бои. • Долг, слаб дизајн на нозете. • Удобно и лесен стил на влечење. • Цврста боја. • Многу затегнат. • 5 ¾ "лента за половината, должина од 38". • Една големина најмногу одговара. • Се вклопува како ракавица. • Тежина : 240 грама.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата